Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Kids' Skills - Dam radę!

30 godzin, 3 dni intensywnej pracy i mamy to! Piętnaście osób  ukończyło szkolenie dla praktyków metody Kids’ Skills oraz Jestem z Ciebie dumny.

Czytaj więcej
Weekendowe warsztaty dla rodziców i dzieci

Stowarzyszenie „DZIECKO” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zapraszają na warsztaty grupowe dla rodziców, realizowane w ramach projektu „Mocna rodzina” współfinansowanego ze środków Wojewody Wielkopolskiego.

Czytaj więcej
Działamy dalej!

RUSZYŁY SPECJALISTYCZNE WARSZTATY DLA RODZICÓW A DLA DZIECI RÓWNOLEGŁE WSPIERAJĄCE WARSZTATY SOCJOTERAPEUTYCZNE

Czytaj więcej
Ku samodzielności

Jak zaplanować domowy budżet, napisać CV, załatwić sprawę w urzędzie? Od czego zacząć poszukiwanie pracy? A co z mieszkaniem? To tylko niektóre z wyzwań, jakie stają przed młodymi osobami wkraczającymi w dorosłość.

Czytaj więcej
Potrzebna pomoc!!!

Osoby, które chciały dowiedzieć się, jak zareagować na takie wezwanie, miały możliwość udziału w zajęciach z pierwszej pomocy.

Czytaj więcej
Dla mocnej rodziny

Punkt Wsparcia Rodziny, mediacje rodzinne oraz spotkania dla osób w sytuacji rozstania. Stowarzyszenie „DZIECKO” we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu oferuje wsparcie dla rodzin znajdujących się na różnych etapach kryzysu.

Czytaj więcej
Rodzice w szkole

Zakończyły się warsztaty dla rodziców, których głównym celem było budowanie i wzmacnianie prawidłowych postaw rodzicielskich.

Czytaj więcej